ÁLLÁS

Munkatársat keresünk

az alábbi pozíciókba

Dinamikusan fejlődő csapatunk keres olyan munkatársakat, akik szívesen dolgoznának fiatalos, motivált légkörben, Veszprém legnagyobb használtautó kereskedésében, egy családias és összetartó team tagjaként, egyszerre több terület munkáját támogatva.

Itt biztosan nem csak az unalmas és monoton munkák várnak, a kreatív problémamegoldás is fontos szerepet kap.

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI VEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:

✅ Beérkező és kimenő számlákkal kapcsolatos pénzügyi, számviteli folyamatok kezelése;
✅ Számlák iktatása, előkészítése a könyvelő iroda számára;
✅ Banki tételek könyvelése;
✅ Számlázással kapcsolatos feladatok elvégzése;
✅ Pénztárkezelés, banki utalások ellátása;
✅ Bejövő szerződések és teljesítési igazolások ellenőrzése, számlákkal történő összevetése;
✅ Havi v. negyedévi és éves zárások, valamint a beszámoló elkészítésében közreműködés;
✅ Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása, az adójogszabályok változásainak figyelemmel kísérése és a változásokkal kapcsolatos tennivalókra javaslatok tétele;
✅ Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés;
✅ Külső finanszírozáshoz (folyószámlahitel, készletfinanszírozás) kapcsolódó banki folyamatok kezelése, felülvizsgálati dokumentáció elkészítése;
✅ Jelentések, kimutatások, riportok készítése a vezetőség és bankok felé;

Az álláshoz tartozó elvárások:

✅ Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség vagy középfokú szakképzettség;
✅ Pénzügyi / gazdasági területen szerzett több éves munkatapasztalat;
✅ A számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete;
✅ Felhasználói szintű könyvelői szoftver és Microsoft rendszerek magabiztos ismerete;
✅ Precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

✅ Mérlegképes könyvelői képesítés;
✅ Adótanácsadói végzettség;

Amit kínálunk:

✅ teljes munkaidős munkavégzés;
✅ határozatlan idejű munkaviszony;
✅ folyamatos szakmai fejlődés;
✅ igényes munkakörnyezet;
✅ pozitív, nyitott vállalati légkör;

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát és bérigényét az ugyvezeto@sbacar.hu e-mail címre!

autómosó

Főbb feladatok:

  • Autók külső-belső takarítása.

  • B kategóriás jogosítvány; pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés.

Kézi autómosóban szerzett tapasztalat.

  • Családias és barátságos környezet;
  • Versenyképes fizetés, azonnal kezdés;
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Napi 8 órás bejelentett munkahely, szombati munkavégzéssel.

Munkavégzés helye:
8200 Veszprém, Pápai út 42.

+36 20 250 5455‬ telefonszámon.

Adatkezelési tájékoztató